naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

Albertine Agnesschool contactgegevens

Adresgegevens

Albertine Agnesschool 
Tellemannstraat 13
8915 CC Leeuwarden

Telefoon: 0582136282
Mailadres: t.hager@pcboleeuwarden.nl

 
menu

PremiƩre film leerlingenraad: Fries museum

- maandag 25 november 2019 -

Onze leerlingenraad, tevens ook kinderdirectieteam van het Fries museum heeft in samenwerking met het Fries Museum een film gemaakt: 'Wat doen jullie nu eigenlijk. - Op onderzoek met de kinderdirectie".
De film is gemaakt door de kinderen in samenwerking met het Fries Museum. De titel van de film is: "Wat doen jullie nu eigenlijk. – Op onderzoek met de kinderdirectie". In de film hoor je de kinderen scherpe vragen stellen aan de medewerkers van het museum. Zo worden onder andere de directeur, de technische dienst en de beveiliger geïnterviewd. Deze film wordt door het museum gebruikt als promotiemateriaal. Zodat iedereen op de hoogte zijn van wat er nu eigenlijk achter de schermen van een museum gebeurt. Via onderstaande link kunt u zelf deze prachtige film bekijken.

https://youtu.be/vPkNZTKybqE

09 september 2021

Nieuwbouw IKC Albertine Agnes

De nieuwbouw van ons nieuwe IKC is in volle gang!... Lees meer...

21 september 2020

Nieuwe emailadressen

Met ingang van 20-10-2020 zullen de emailadressen van alle juffen veranderen.... Lees meer...

10 april 2020

Aanmelden nieuwe leerling

In deze onzekere tijd is het misschien niet altijd voor iedereen even duidelijk hoe u ... Lees meer...